روشهای پرداختی در فروشکاه اينترنتی زيبا فی :

 

فروشگاه اينترنتی زيبا فی جهت پرداخت هزینه سفارشات روشهای ذيل را برای مشتريان در نظرگرفته است :

 

 ـ  پرداخت از طريق درگاه اينترنتی:

همگی کاربران كه داراي كارت هاي بانكي عضو شبكه شتاب هستند می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طريق درگاه اينترنتی نسبت به پرداخت سفارش خود اقدام نمايند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی اين پرداخت برای سفارش است ونيازی به اطلاع دادن آن نيست وسفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است که پرداخت اينترنتی باعث ايجاد اولويت بالاتر وتسريع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زير از شما توسط درگاه بانك درخواست می‌گردد که پس از وارد کردن آنها وتاييد پرداخت، از موفقيت عمليات پرداخت خود مطلع خواهيد شد. در صورت پرداخت ناموفق هزينه كسر شده حداكثر طی ٧٢ ساعت به حساب شما مسترد می‌گردد. براي پرداخت اينترنتي مراحل زير را انجام دهيد:

١- نوع پرداخت را انتخاب و كليد تاييد را انتخاب كنيد تا به صفحه درگاه بانك هدايت شويد.
٢- شماره ١٦ رقمی کارت خود را كه بر روي كارت بانكي شما درج شده است را وارد كنيد.
٣- رمز خريد اينترنتی يا رمز دوم برای پرداخت اينترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خريد اينترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشيد. برای فعال کردن رمز دوم، می‏‌توانيد به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه كنيد.
٤- کد CVV2 این کد يک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان يک کد امنيتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اينترنتی کاربرد دارد.
٥- تاريخ انقضا هم روی بيشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاريخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانيد از عدد ١٢ به جای ماه واز ٩٩ به جای سال انقضای کارت استفاده کنيد.

 

 ـ  پرداخت کارت به کارت:

 

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و يا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قيد شده در اطن قسمت کارت به کارت نمايند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اينترنتی استفاده کرد. با اين حال پرداخت از طرطق درگاه پرداخت اينترنتی سايت زيبا فی  به علت ميزان اتوماسيون بالای آن آسان‌تر و سريع‌تر است و پيشنهاد می‌کنيم که از اين روش جهت پرداخت استفاده کنيد.

شماره حساب :

شماره کارت :

نام صاحب حساب :

نرد بانک :

 

 ـ  پرداخت با کارت بانکی در محل تحويل  ( شهر تهران )

 

سرويس ديگری که برای پرداخت هزينه سفارش‌ها در شهر تهران در نظر گرفته شده، سرويس پرداخت با کارت بانکی در محل تحويل و با استفاده از دستگاه‏‏‌های کارت خوان سيار (POS) می باشد تمامی ماموران تحويل داری دستگاه کارت خوان مي باشند که شما ميتوايند هزينه سفارش خودتان را پرداخت نماييد.