نحوه ارسال کالا :

همواره يکی از مهمترين وظايف يک فروشگاه اينترنتی برقراری روش های ارسال سریع و پرداخت آسان می باشد لذا زيبا فی تلاش می کند اين خدمت را در سراسر ايران گسترش داده و رضايتمندی حداکثری مشتريان گرامی را حاصل نمايد .

 

ارسال رايگان به سراسر ايران :

در صورتی که مبلغ سفارش بيش از يکصد و پنجاه هراز تومان باشد هزينه ارسال به سراسر کشور رايگان خواهد بود.

 

هزينه ارسال در شهر تهران :

هزینه ارسال برای سفارشهای زير يکصد و پنجاه هزار تومان در تهران 8000 تومان می باشد .

 

هزينه ارسال برای کل ايران به جز شهر تهران :

هزينه ارسال برای سفارشهای زير يکصد و پنجاه هزار تومان در تمام شهرهای ايران 11000 تومان می باشد .

 

روشهای ارسال :

ارسال در شهر تهران :

ارسال کالا در داخل شهر تهران از طريق ناوگان توزيع فروشگاه زيبا فی صورت مي پذيرد .

 

مدت زمان تحويل سفارشات در شهر تهران

سفارشها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتريان هنگام ثبت سفارش انتخاب می کتتد ،تحويل داده خواهد شد همچنين سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد .

 

پست پيشتاز :

پست پيشتازبرای سفارشهای خارج از نظر تهران در نظر گرفته شده است . ولی در صورت درخواست مشتری سفارشهای با آدرس تحويل تهران نيز مي توانند با پست پيشتاز ارسال شوند .

پس از پردازش سفارش و تحويل به پست ، زمان تقريبی تحويل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافيايي و مقصد سفارش بين 24 تا 72 ساعت است

در صورتی که منتظر دريافت سفارش خود از طريق سرويس پست هسید ، ميتوانيد مرسوله را از طريق سايت اداره پست با آدرس زير پيگيری کنيد :

https://newtracking.post.ir

توجه :

برخی از کالاها در فروش های ويژه و طرح تشويقی فروش ممکن است فقط از طريق پست پيشتاز ارسال شوند که در در اين صورت اين موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می رسد .

در مناسبتهای خاص و روزهای پايانی سال سفارشهای ارسالی از طريق پست ، ممکن است به دليل وجود ترافيک در سرويسهای پستی با کمی تاخير به دست مشتريان برسد .

مدت زمان تحويل سفارشات که از طريق پست ارسال مي گردد:

سفارشهايي که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت گردد در همان روز يا روز بعد تحويل اداره پست خواهد شد. سفارش هايي که تا ساعت 10روزپنج شنبه ثبت شوند در همان روز تحويل اداره پست مي شود و بعد از آن در اولين روز کاری کالا ارسال ميگردد. در روزهای تعطيل، کالا در اولين روز کاری کالا ارسال می گردد.

 

نکات قايل ملاحظه در هنگام تحويل کالا :

 

- لازم به ذکر است نياز است شما هنگام دريافت سفارش خود ، از مامورين ارسالي زيبافی کارت شناسايي معتبر ارائه دهيد.

کارت شناسايي حتما ميبايست متعلق به صاحب پروفايل يا شخص تحويل گيرنده باشد، در غير اينصورت همکاران ما امکان تحويل کالا را نخواهند داشت.

- همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خيابان تحويل دهند.

- لازم است در شهرهای تحت پوشش اکسپرمطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحويل سفارش کنترل شود.

- تحويل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذير نيست و لازم است آدرس تحويل، دقيق و قابل استناد باشد.